Doprava a spedice

Silniční nákladní doprava

Silniční nákladní doprava

Přepravu zajišťujeme tou nejmodernější dopravní technikou. Vlastníme velkoobjemové soupravy, standardní a mega návěsy. Zajišťujeme také přepravu zboží po ČR v celkové tonáži 30 tun na jeden kamion. Přepravujeme také v zemích EU i mimo ni.

chci přepravit zboží

V rámci silniční nákladní dopravy vám poskytneme tyto služby

 • Celovozová přeprava FTL

 • Dokládky LTL

 • Expresní přepravy

 • Online monitoring

 • Poradenství a cenotvorba

 • Lidský přístup

 • Vlastní IT technologie

 • Rozsáhlý moderní vozový park

Děláme vše pro maximální kvalitu dopravy

 1. 1

  Nonstop podpora

  V naší firmě věnujeme maximální úsilí k zajištění nepřetržité podpory pro naše zákazníky. Jakýkoliv problém, dotaz či požadavek řešíme ihned a to v jakoukoliv denní či noční dobu. Vzhledem k vysoké kvalitě našich služeb pro nás neexistuje žádná pracovní doba ani jiné omezení.

 2. 2

  Informace o průběhu zásilky

  Díky dlouholetým zkušenostem a vzájemné důvěře všichni naši zaměstnantci vědí, jak dokonale zajistit servis vám zákazníkům, aby bylo zboží vždy bezpečně doručeno na místo určení. Vždy jste o všem on-line informováni a máte dokonalý přehled o průběhu zásilky.

 3. 3

  100% pojištění přepravovaného zboží

  K našemu špičkovému servisu služeb patří i kompletní a vysoce kvalitní pojištění u renomované zahraniční pojišťovny, které kryje veškeré škody na přepravovaném zboží, a to do 100% výše plnění. Pokud dojde ke škodě na přepravovaném zboží nebo jen k pouhému náznaku, že by mohlo ke škodě dojít, ihned kontaktujeme zákazníka s podrobnými informacemi, fotodokumentací a přesným postupem řešení nastalé situace.

 4. 4

  Profesionální tým řidičů a dispečerů

  Klademe vysoké nároky sami na sebe. Zaměstnanci jsou pravidelně zasvěcováni do oblasti řízení společnosti a poučováni o následcích své práce. Všechny zaměstnance vedeme k pochopení celého řetězce, od získání klienta až po realizaci. 

 5. 5

  Chráníme přírodu

  Moderní vozový park plní nejpřísnější limity na kvalitu výfukových plynů, sledujeme spotřebu paliva, proběh pneumatik, vybíráme nejvhodnější trasy a jdeme stále dál.

 6. 6

  Dodržujeme zákony

  Ctíme fairplay. Navíc únava na silnici zabíjí. Profesionálním řidičům odpočinek garantuje legislativa. Naši řidiči proto jezdí tak, jak tyto limity stanoví. Jízda bez karty, magnet, OUT? To u nás neexistuje – jde nám o bezpečí všech – řidiče, zboží a každého, koho společně na cestách potkají.

Rádi vám poradíme

Neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme vám do 24 hodin, nebo vám v případě potřeby zavoláme.

Vyplňte prosím toto pole

Vyplňte prosím platný e-mail

Vyplňte prosím toto pole

Vyplňte prosím toto pole

Informace o zpracování Vašich osobních údajů a naleznete zde.

Zpráva byla úspěšně odeslána

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.