News

Den otevřených dveří v SOŠ a SOU Neratovice

Den otevřených dveří v SOŠ a SOU Neratovice

Den otevřených dveří v SOŠ a SOU Neratovice

Ve čtvrtém listopadovém týdnu, jsme se jako smluvní partner SOŠ a SOU Neratovice zúčastnili dne otevřených dveří v Neratovicích. Naše firma společně se školou ukazuje žákům, co vše je můžeme naučit a připravuje je na jejich budoucí povolání.

Celý den přitahoval pozornost žáků základních škol i jejich rodičů náš tahač, který si žáci prohlíželi v zcela jiné perspektivě, než na jakou jsou zvyklí ze silnic. Dále měli možnost prohlédnout si firemní prezentaci s představením naší JP filozofie a cílů.

To, co slíbíme, taky děláme a volíme praktický přístup. Proto chceme žákům škol ukázat v praxi, jak fungují dopravní společnosti, jaké to je být řidičem nebo v servise pečovat o vozidla. Chceme být součástí toho, jak z našich dětí rostou poctivé lidi a odborníci, kteří mění svět k lepšímu. Rádi jim předáváme naše zkušenosti a filosofii. Žáci se během výcviku stávají plnohodnotnými členy týmu a účastní se teambuildingů, našeho unikátního vzdělávacího systému „průvodce kariérním životem“ či výuky jazyků. 

Za tým JP se dne otevřených dveří zúčastnil i Bohouš Turecký, student 2.ročníku v oboru automechanik, který právě absolvuje v JPST odborný výcvik. Pod neutichající palbou otázek žáků, jak to u nás reálně vypadá, se zhostil této role výtečně a sám pozitivně hodnotil praxi v servise JPST. Výhodou je mimo jiné spolupráce se silnými partneři jako je Brema, Wabco, BPW, Elit nebo Michelin. Díky vysoké profesionalite a zázemí našich servisních hal žáci komplexně poznávají problematiku servisních procesů a podílejí se na jejich řešení.

Důležitý je pro nás každý jednotlivec, a proto se žáky, který u nás absolvují odborný výcvik, pracujeme na více úrovních. Denně spolu hodnotíme pracovní den a na základě jejich poznatků s nimi konzultujeme další rozvoj. Žáky tak připravujeme na to, co je čeká v jejich budoucím zaměstnání a zároveň děláme vše proto, aby byl čas strávený v JP Spedition & Transport pro ně skutečným zážitkem. 

Contacts

Phone: +420 737 246 660

E-mail: jan.pavlicek@jpspedition.cz

Address

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.