O nás

Naše filosofie

V JP Spedition děláme věci jinak

Naším cílem je spokojený a šťastný zákazník. Jednoduchý cíl, avšak různé cesty. My záměrně volíme tu náročnější, protože našimi zákazníky jsou všichni. Od klientů, přes zaměstnance až po naše rodiny a celou společnost. Cítíme odpovědnost za každým naším krokem, za každým ujetým metrem. Proto pečlivě vybíráme všechny zaměstnance. Klíčem k cíli je, aby všichni svou práci milovali a dokonale ji rozuměli, ve prospěch vás - našich klientů.
  
Co konkrétně děláme? Dispečery a techniky mimo jiné školíme i k pochopení lidských povah a dokonalému vcítění se do lidských potřeb. U řidičů rozvíjíme bezpečné chování na silnicích, dodržujeme nařízení 561 a dbáme na slušné vystupování u zákazníků. Zavedené standardy stále zvyšujeme a jdeme vždy o krok dál. 

Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Jednatel a výkonný ředitel

V JP Spedition děláme věci jinak

 • Nonstop podpora

  Naši dispečeři, řidiči, servisní technici, asistenční služby od pojišťovny Kooperativa či od našich dodavatelů nákladních vozidel tvoří dokonalý sehraný tým. Díky dlouholetým zkušenostem a vzájemné důvěře všichni tito lidé vědí, jak dokonale zajistit servis vám zákazníkům, aby bylo zboží vždy bezpečně doručeno na místo určení. Vždy jste o všem on-line informováni a máte dokonalý přehled o průběhu zásilky.

  V naší firmě věnujeme maximální úsilí k zajištění nepřetržité podpory pro naše zákazníky. Jakýkoliv problém, dotaz či požadavek řešíme ihned a to v jakoukoliv denní či noční dobu. Vzhledem k vysoké kvalitě našich služeb pro nás neexistuje žádná pracovní doba ani jiné omezení.

  „Kdykoliv si jen pohráváte s myšlenkou tak neváhejte - jsme tu pro Vás a rádi vyhovíme Vaším přáním“

 • 100% pojištění zboží

  K našemu špičkovému servisu služeb patří i kompletní a vysoce kvalitní pojištění u renomované zahraniční pojišťovny, které kryje veškeré škody na přepravovaném zboží, a to do 100% výše plnění. Pokud dojde ke škodě na přepravovaném zboží nebo jen k pouhému náznaku, že by mohlo ke škodě dojít, ihned kontaktujeme zákazníka s podrobnými informacemi, fotodokumentací a přesným postupem řešení nastalé situace.

  „S námi je i tato nepříjemná událost, ke které v dopravě dochází, vždy vyřešena rychle a přesně podle jasných pravidel“

 • Informace o průběhu zásilky

  Naše firma pro Vás zákazníky připravila sofistikovanou inovaci pro sledování Vašich zásilek.

  Celý systém byl vyvinut na základě dlouholeté praxe ke zjednodušení pracovních procesů a k získání časových úspor při řešení Vašich dalších pracovních povinností.

 • Profesionální tým řidičů a dispečerů

  Klademe vysoké nároky sami na sebe. Zaměstnanci jsou pravidelně zasvěcováni do oblasti řízení společnosti a poučováni o následcích své práce. Všechny zaměstnance vedeme k pochopení celého řetězce, od získání klienta až po realizaci.

  Řidiči u našich zákazníků vystupují jako partneři a jsou schopni zhodnotit možnosti úspor pro zákazníka na nakládkách a vykládkách. Tyto informace předávají na vedení společnosti a to předá informace na vedení u zákazníka. Přehled o ušetření jak času, tak financí mají díky školením a velkému objemu zakázek, které realizují.

  Zaměstnanci – řidiči – mají naši plnou důvěru a víme, že odvádějí tu nejlepší práci pro Vás zákazníky. Výběrové řízení probíhá 4-6 hodin na pozici řidič a 2-3 hodiny na pozici dispečer. Díky tomu víme naprosto přesně, zda je tento zaměstnanec hoden pracovat u nás pro vás.

 • Neřešte cenu, chtějte maximální služby a kvalitu za svoje peníze

  Každý člověk se v životě spálí, ať při výběru malíře, zedníka či jiného řemeslníka. Vždy očekáváme, aby tito profesionálové odvedli skvělou práci, ale chceme u toho ještě ušetřit. Víte, že ti nejlepší jsou jen na doporučení a stojí více peněz. Ale pokud si to spočítáme na konci odvedené práce, tak zjistíme, že ti kvalitnější jsou vlastně levnější, jelikož čas a špatně odvedená práce vás stála více než profesionál. V naší společnosti proto pracují jen ti nejlepší profesionálové, kteří odvádějí tu nejlepší práci. Jsou to lidé, které trpělivě vybíráme do našich řad, aby splňovali potřebné dovednosti a chuť neustále se zdokonalovat a přinášet vám zákazníkům nejlepší péči.

  Naším zákazníkem se může stát každý, kdo očekává vysokou kvalitu, profesionalitu, vstřícné a rychlé jednání, lidskost a poctivost a dokonalou informovanost. 

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.