Novinky

Vize JP ve školách

Vize JP ve školách

Vize JP ve školách

Před vstupem na bitevní pole myslí každý voják na svou rodinu. Rodina a jeho blízcí jsou důvodem, proč je ochoten nasadit svůj život. Doufá, že své drahé brzy opět potká a obejme. A pak začnou lítat kulky…

Kulky létají okolo každého z nás denně. Jsou větší či menší, míjejí nás zleva nebo zprava, někdy se před námi zastaví, někdy ne a nemusí nás zachránit ani neprůstřelná vesta. Auta jsou něco jako kulka na bitevním poli. A každý den na toto bitevní pole dobrovolně vstupujeme a často si neuvědomujeme nebezpečí, které nás čeká na každém kroku.

Naším cílem jsou bezpečnější silnice. Chceme, aby se všichni lidé vrátili z bitevního pole ke svým rodinám. Tento boj musíme svádět na více frontách. Jedním z nich je zajistit, aby vozidla byla co nejbezpečnější. K tomu nestačí pouze servis, mnohem důležitější je vychovat mladou generaci, která bude mít stejný cíl jako my v JP Spedition & Transport. To je důvod, proč jsme otevřeli odborný výcvik pro žáky středních škol. Jsme hrdí na to, že jsme součástí toho, jak se z nich stávají profesionálové ve svých oborech. Největší radost máme z toho, že jim můžeme předávat naši filozofii a hodnoty. Je úžasné vidět, jak si tito mladí lidé uvědomují důležitost jejich práce. Je úplně jedno či jsou to automechanici, autoelektrikáři či autoklempíři nebo budoucí profesionální řidiči. Jejich povoláním není spravovat poškozené věci. Jejich povoláním je vložit své srdce do všeho co je v práci potká.  Výsledkem se pak stává vědomí, že dělají všechno, co je v jejich silách proto, aby byl svět okolo nás bezpečnějším a krásnějším místem. To není o narovnání plechu nebo opravě vadné součástky. Je to o vložení sebe sama do řešení každodenních pracovních výzev. Tahle vize je tím, co JP Spedition & Transport odlišuje od jiných společností.          

Máme radost, že můžeme spolupracovat se školami, které chtějí tuto vizi rozvíjet spolu s námi. Každá jedna škola, každá jedna prezentace nebo exkurze, to všechno jsou kroky k tomu, abychom spojili lidi, kteří chtějí jít touto cestou s námi. Tak společně položíme základy generaci mladých lidí, jejichž povoláním je pomáhat druhým.                   

Akademie řemesel Praha      SOŠ a SOU Neratovice

 Střední průmyslová škola dopravní a.s., Praha 5      Integrovaná střední škola, Slaný

Kontakty

Telefon: +420 737 246 660

E-mail: info@jpspedition.cz

Adresa

JP Spedition & Transport

Vodárenská 732

278 01, Kralupy nad Vltavou

Abychom vám zajistili lepší zážitek z prohlížení našich stránek, používá tento web soubory cookies. Více informací.